Rozdzielnice Hager – volta. Zdjęcia, rozwiązania techniczne, montaż…

W nowej rozdzielnicy volta wprowadzono wiele nowych pomysłów, które pozytywnie przekładają się na codzienną pracę:

  • większa oszczędność czasu potrzebnego do realizacji instalacji dzięki efektywnym krokom montażowym, większa przestrzeń na okablowanie przy jednakowej szerokości, większa elastyczność w ofercie wyposażenia zacisków i więcej bezpieczeństwa podczas montażu dzięki nowym opatentowanym kotwom do ścian kartonowo-gipsowych.
  • Dopasowanie nowej rozdzielnicy volta do kolorystyki wyłączników serii polo.fiorena daje szerokie możliwości projektowe w procesie aranżacji wnętrz.

Rozdzielnia HagerCztery rozmiary, wiele wariantów: nowa rozdzielnica volta do wykorzystania jako rozdzielnica elektryczna lub multimedialna.

Optymalizacja sprawdzonego i uznanego systemu nie należy do łatwych zadań. Aby sprostać takiemu wyzwaniu konieczne było spojrzenie na każdy, nawet najmniejszy szczegół i skontrolowanie każdego etapu roboczego. Dokładnie w taki sposób postępowali nasi inżynierowie.
Wszystko co do tej pory sprawdziło się w praktyce ,,zostało przyjęte do nowej generacji rozdzielnic volta, natomiast każdy obszar, w którym stwierdzono możliwość optymalizacji został skrupulatnie ulepszony.

W przypadku dużych projektów z kilkoma rozdzielnicami, Hager oferuje Państwu
idealne rozwiązanie: dostawy elementów wyłącznie dla bieżącego etapu realizacji inwestycji.  Zalety takich etapowych dostaw widoczne są jak na dłoni!

Znacznie oszczędzacie powierzchni magazynową i redukujecie aktualne wydatki kapitałowe. Na etapie realizacji instalacji podstawowej zamawiane sà tylko skrzynki wnękowe.
Pozostałe komponenty rozdzielnicy zamawiane są dopiero na etapie ich zapotrzebowania,w różnych zestawach rozbudowy.

Nowa norma zaleca zasilanie każdej jednostki mieszkaniowej z pojedynczej rozdzielnicy multimedialnej, przy czym zabudowane jednostki do transmisji danych mogą być zarówno aktywne, jak i bierne.
Koniec ze zwojami kabli!
Od teraz ustąpią one miejsca nowej, multimedialnej rozdzielnicy volta.

Więcej szczelin do obrysowania otworu i wbudowana poziomica do łatwiejszego poziomowania rozdzielnicy w efektywny sposób redukują czas potrzebny do wykonania montażu.

Wbudowana poziomica umożliwia dokładne wypoziomowanie rozdzielnicy i jest widoczna zarówno z przodu jak i z tyłu.
Uchwyty do montażu podtynkowego można zakładać w położeniu pionowym i poziomym.

Specjalne łączniki ułatwiają naścienny montaż dwóch szaf z zachowaniem
pomiędzy nimi prawidłowego odstępu.
Dzięki zastosowaniu śrub mocujących z techniką szybkiego montażu, wystarczy nieznaczny obrót śruby, aby przymocować lub zdemontować maskownic.

Dzięki modułowej, podwyższonej ramie maskującej, rozdzielnice częściowo wbudowane zostają w estetyczny sposób, zintegrowane z powierzchnią ściany.
Wystarczy wyjąć poziomą płytę z zatrzasku  po czym po zabudowaniu
aparatów ponownie ją wsunąć i przymocować śrubami.

Ułatwienia widoczne są już podczas obrysowywania otworu do wycięcia w ścianie kartonowo-gipsowej. Zwiększyliśmy ilość linii zaznaczeń i przenieśliśmy je również na wysuwany przepust dzięki czemu nie jest już konieczne łączenie ze sobą pojedynczych linii.
Podczas ostatecznego poziomowania skrzynki wnękowej bardzo pomocna jest wbudowana poziomica widoczna tak że z tyłu rozdzielnicy.
Bez wątpienia szczególnie praktyczne są nowe kotwy mocujàce do montażu w ścianach kartonowo-gipsowych. Można je według potrzeby zakładać w położeniu pionowym lub poziomym i w łatwy sposób regulować lub demontować.

Innowacyjna technika i harmonijny wygląd

Rozdzielnie dostępne są w naszym sklepie: www.elhurt3.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

14 + 11 =