O nas

epstryk.pl sklep został uruchomiony do handlu internetowego. Specjalizujemy się w sprzedaży artykułów elektrycznych najbardziej renomowanych producentów, oraz materiałów już nie produkowanych i trudno dostępnych na rynku. Lata doświadczeń zebranych podczas prowadzenia hurtowni elektrycznej przenieśliśmy w wirtualną przestrzeń. Staramy się by zakupy w naszym sklepie można było określić trzema słowami: tanio, szybko, bezpiecznie!

DOSTĘPNOŚĆ I GWARANCJA

Oferowany przez nas produkt nie jest wirtualny. Jesteśmy gotowi, by od razu wysłać go na Twój adres. Wszystkie towary są fabrycznie nowe – pochodzą bezpośrednio od producenta lub polskiego dystrybutora. Dzięki temu nie będziesz miał żadnych problemów z realizacją gwarancji.

WYSŁKA

Kurier – Wszystkie paczki wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS, dzięki czemu w większości przypadków docierają one do Ciebie już następnego dnia roboczego. Pamiętaj jednak, że wysyłki realizowane są tylko od poniedziałku do piątku, w związku z czym towary wysłane w piątek będą doręczane od poniedziałku, a przesyłki przygotowane w sobotę – od wtorku.

Poczta Polska – Przesyłki wysyłane za pośrednictwem PP, wysyłamy codziennie od poniedziałku do piątku. Należy pamiętać, przesyłki ekonomiczne nie są ubezpieczone, a w przypadku jej utraty lub uszkodzenia koszty ponosi niestety klient. Zalecamy wysyłkę paczką priorytetową która jest nieznacznie droższa, ale mamy pewność, iż dojdzie lub odzyskamy stracone pieniądze.

Absolutnie nic nie zarabiamy na przesyłkach, zysk mamy jedynie ze sprzedanego towaru. Niezależnie od ilości przedmiotów zakupionych u nas w ciągu jednego dnia (również w ramach innych naszych aukcji) płacisz tylko za jedną usługę transportową.

Chcesz odebrać osobiście? Nie ma problemu! Wylicytuj towar i powiadom nas o tym, a zamówione przedmioty przygotowane będą czekały na Ciebie w naszej siedzibie.

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz wątpliwości? Szukasz porady? Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Czekamy na kontakt od poniedziałku do piątku (w godzinach od 8:00 do 16:00) pod numerem infolinii:
12 345 02 84 oraz adresem e-mail: [email protected]

REGULAMIN 

1. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów (Dz. U. Nr 22, poz. 271 z późn. zm.), Konsument ma prawo do odstąpienia od umowy kupna sprzedaży zawartej na odległość, bez podania przyczyny, w przeciągu 10 dni od daty otrzymania towaru.

2. Każdy Klient, dokonujący zakupu oferowanych produktów, akceptuje wystawianie i przesyłanie przez Sprzedawcę faktur w formie elektronicznej, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 14 lipca 2005r. w sprawie wystawiania oraz przesyłania faktur w formie elektronicznej, a także przechowywania oraz udostępniania organowi podatkowemu lub organowi kontroli skarbowej tych faktur (Dz. U. 2005, nr 133, poz. 1119).

3. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem, zastosowanie mają przepisy prawa cywilnego oraz ustaw konsumenckich i regulaminu Allegro.

BEZPIECZEŃSTWO I SATYSFAKCJA

Do wszystkich naszych transakcji dołączany jest dowód zakupu: FAKTURA VAT.

zwrotzwrot (1)Nasze główne przykazanie mówi, że zakupy w ELHURT PLUS muszą oznaczać 100% zadowolenia. Dlatego oferujemy 14 dniową gwarancję satysfakcji!

Gwarantujemy Ci możliwość rezygnacji z dokonanego zakupu (bez podania przyczyny) w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.

Zwracany towar nie może być używany, opakowanie ani żaden inny element wyposażenia nie mogą nosić śladów użytkowania ani zniszczenia. Produkt musi być kompletny i zwrócony w oryginalnym opakowaniu firmowym producenta (wraz z wszelkimi ewentualnymi dodatkami).

Koszty wysyłki i odesłania towaru nie podlegają zwrotowi. Przed nadaniem przesyłki zwrotnej należy skontaktować się z pracownikiem sklepu.

DANE SKLEPU

epstryk.pl

Osieczany 480
32-400 Myślenice
NIP: 6812053490

ALIOR BANK: 11 2490 0005 0000 4500 6421 7575

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

szesnaście − 6 =