Kostka PowerCube od Allocacoc – więcej niż rozdzielacz i złodziejka

Holenderska firma Allocacoc zaprojektowała kostki PowerCube, które dzięki rozmieszczeniu gniazdek na każdej ściance pozwalają uniknąć częstemu problemowi braku miejsca na wtyczkę, jaki pojawia się wśród użytkowników tradycyjnej listwy zasilającej. PowerCube to więcej niż złodziejka czy rozgałęźnik.

Red-DotAllocacoc: producent kostek Power Cube

Kostka Power Cube - USB

Kostka PowerCube to nowa, innowacyjna listwa zasilająca z kilkoma dodatkowymi funkcjami jak porty USB czy możliwością łączenia kilku listew ze sobą. Stworzona by wyglądać lepiej. Masz wiele urządzeń elektronicznych  i niewystarczającą ilość gniazdek? PowerCube może pomóc! PowerCube zapewnia więcej możliwości niż zwykła listwa zasilająca – wygodne i funkcjonalne rozwiązanie zasilania.

Wszystkie produkty są dostępne od ręki w naszym sklepie kup teraz >> Kup kostkę PowerCube

socketmultiplayer


Gniazdko mnożnik –  w kuchni często zdarza się, że mamy ograniczony dostęp do gniazdek elektrycznych. Kostka PowerCube rozwiąże problem, jeśli chcemy podłączyć jednocześnie ekspres do kawy, czajnik , mikser, toster  czy też inne urządzenie do gotowania.

 

Noextracords

Bez dodatkowych kabli – powszechnym i irytującym problemem jest plątanina przewodów znajdująca się w wielu miejscach w naszym domu czy biurze. Szczególnie  za telewizorem, wieżą stereo, odtwarzaczem DVD  czy konsolą do gier znajdują się listwy zasilające połączone ze sobą, aby otrzymać wystarczającą ilość gniazdek. Dzięki modułom PowerCube, wszystkie kable zasilające mogą być połączone w jedno, kompaktowe i estetyczne rozwiązanie.

Noblocking

Brak blokad – niejednokrotnie zasilacze wyposażone są  w niestandardowe wtyczki, które po podłączeniu kilku na raz do przedłużacza, utrudniają dostęp do wolnych gniazd, uniemożliwiając ich wykorzystanie. Rozgałęźnik PowerCube rozwiązuje ten problem!

 

Building blocks

 

Budowanie wieży – PowerCube Original jest systemem modułowym. Liczba gniazd zasilających może być rozbudowana w zależności od potrzeb, tworząc dostosowane źródło zasilania. Kompatybilny z  PowerCube Extended.

 


Kostka PowerCube Allocacoc


PowerCube (Original) Kostka Allocacoc

9

PowerCube Original – to najnowszy sieciowy filtr do zwiększania liczby dostępnych gniazdek elektrycznych. Dzięki kompaktowej konstrukcji PowerCube Original optymalnie wykorzystuje każdy centymetr wolnego miejsca. Pomimo niewielkich rozmiarów, strategicznie położone gniazdka zapobiegają występowaniu problemu, który niejednokrotnie pojawia się podczas używania normalnych przedłużaczy.


PowerCube z USB (Original USB) Kostka Allocacoc

5Kostka PowerCube Original USB wyposażona jest w cztery gniazdka, ponadto posiada podwójny port USB, przez który można ładować swoje urządzenia bez użycia oryginalnego zasilacza. Natężenie prądu w złączu USB wynosi 2.1 A. Jest odpowiednie dla pełnego i szybkiego ładowania najnowszych modeli tabletów i smartfonów.


PowerCube z przewodem 1,5m (Extended) oraz PowerCube z przewodem 3m (Extended) przedłużacz

24W zestawie PowerCube Extended i Extended USB dołączony jest system mocowania, który pozwala zainstalować urządzenie przeciwprzepięciowe w dogodnym dla siebie miejscu. Możliwość przymocowania PowerCube do ściany lub do powierzchni blatu, pozwala uniknąć uciążliwego schylania się do gniazdek, które  niejednokrotnie znajdują się w trudno dostępnych miejscach. PowerCube Extended umożliwia łączenie ze sobą kilku kostek.

Mounting system 

PowerCube można łatwo przymocować do powierzchni: wystarczy tylko przekręcić filtr sieciowy o 90o , aby przyczepić do w danym miejscu. Do podłączania możesz używać każdą ze stron PowerCube, pozostałe strony mogą być obracane w dowolnym kierunku. Dodatkowym atutem tego systemu mocowania jest to, że można usunąć PowerCube bez pozostawiania resztek kleju czy zarysowań na stole lub innej powierzchni –  wystarczy pociągnąć przyciski i filtr sieciowy łatwo się odepnie.

 


PowerCube z USB i przewodem 1,5m (Extended USB) oraz PowerCube z USB i przewodem 3m (Extended USB) przedłużacz

6USB charging PowerCube Extended posiada dwa porty USB, które pozwolą bezpośrednio ładować urządzenia elektroniczne np. smartfon czy tablet. Natężenie prądu w porcie USB wynosi 2.1A, co oznacza, że PowerCube to najlepsza ładowarka USB dla urządzeń elektronicznych.

Kostka PowerCube Extended dostępna jest z kablem o długości 1,5m oraz 3m, ułatwi to przymocowanie jej w zasięgu ręki. Dzięki systemowi mocowania PowerCube nie spadnie nawet po podłączeniu ciężkiego zasilacza lub przewodu.


PowerCube przedłużacz ReWirable USB + 4 wtyczki turystyczne

29PowerCube ReWirable USB wyposażony jest w cztery gniazdka, ponadto posiada podwójny port USB, przez który można ładować swoje urządzenia bez użycia oryginalnego zasilacza. Natężenie prądu w złączu USB wynosi 2.1 A. Jest odpowiednie dla pełnego i szybkiego ładowania najnowszych modeli tabletów i smartfonów. Ponadto w zestawie dołączone są cztery wtyczki podróżne, dzięki którym PowerCube to najlepsza mobilna przejściówka: US Amerykańska z uziemieniem, EU Europejska z uziemieniem, UK Brytyjska – Wielka Brytania, Irlandia, ponadto używana w krajach takich jak Malta, Cypr, Malezja, Singapur, Hong Kong oraz końcówka AU Australijska – Australia, Nowa Zelandia, Papua – Nowa Gwinea, Argentyna.


Ładowarka Power USB Cable 3w1 9002/UC80CN Allocacoc

usbPower USB cable to uniwersalna ładowarka oraz przewód do przesyłania danych 3 w 1. Rozwiązanie, dzięki któremu wystarczy tylko jeden przewód zasilający zakończony potrójną końcówką. Kompatybilny z Apple Lightning – iPhone, iPad, Micro USB i Mini USB – do wszystkich smartfonów i tabletów producentów m.in. Samsung, Sony, HTC, Alcatel, LG, Huawei, Lenovo, Microsoft, Prestigio, Motorola itd. z wejściem Mini USB.

23


Galeria produktów Allocacoc