Elektronarzędzia GRAPHITE

GRAPHITE

to  szeroki asortyment wysokiej jakości elektronarzędzi i akcesoriów dla niezależnych i przedsiębiorczych, a także gwarancja osiągnięcia zamierzonego efektu tj. dobrze wykonanej pracy i dobrze zainwestowanych pieniędzy.

GRAPHITE oferuje użytkownikom elektronarzędzia przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym. To produkty które cechuje: wytrzymałość, mocne silniki, ergonomicznie zaprojektowane i dobra cena.

Narzędzia GRAPHITE to najwyższe standardy jakości i dbanie o niezawodność w każdej sytuacji. Dlatego polecamy je wszystkim naszym nabywcom.

Zarówno klienci  indywidualni jak i przedsiębiorcy, mogą korzystać z pełnej 2-letniej gwarancji na wszystkie elektronarzędzia.

Elektronarzędzia w trakcie pracy często narażone są na przeciążenia, dlatego też muszą spełniać najwyższe normy bezpieczeństwa, gdyż jakość ich wykonania ma bezpośrednie przełożenie na bezpieczeństwo użytkownika.

Wszystkie elektronarzędzia i akcesoria GRAPHITE posiadają certyfikat CE.

Gwarantuje on zgodność z europejskimi normami i zapewnia, że objęte nim produkty spełniają wysokie standardy. Narzędzia GRAPHITE są na bieżąco badane w laboratorium Działu Kontroli Jakości Grupy Topex. Jest to jedna z najnowocześniejszych jednostek badawczych tego typu w kraju. O jej wysokich kompetencjach świadczy nadany jej w 2013 roku certyfikat TÜV.

Każde narzędzie jest dokładnie badane, zarówno na etapie wdrażania, jak i później, w ramach regularnej kontroli jakości.

Do wszystkich elektronarzędzi z naszej oferty posiadamy akcesoria np.

  • szczotki węglowe do
  • tarcze do szlifierki
  • wiertła do wiertarek
  • akumulatory do wkrętarek
  • noże do struga
  • brzeszczoty do wyrzynarki
  • a także: papiery szlifierskie,szczotki druciane, otwornice, frezy, dłuta, tarcze półokrągłe, nasadki magnetyczne, końcówki wkrętakowe,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzynaście + czternaście =