Skoff LED

Oświetlenie Music Line istnieje na rynku od 6 lat i cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem i zadowoleniem klientów. Jest to szeroka oferta opraw oświetleniowych przeznaczonych głównie do podświetlania ciągów komunikacyjnych, korytarzy, schodów, czy nawet mebli, a także do aranżowania wnętrz światłem. Nasza bogata oferta jest zgodna ze współczesnymi trendami w oświetleniu. Oryginalny, wręcz powściągliwy w formie design sprawia, że oprawy te znajdują zastosowanie zarówno we wnętrzach klasycznych jak i nowoczesnych.

Duża część klientów zastanawia się jakie oprawy LED okażą się najlepszym wyborem. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy krótki film przedstawiający właśnie serię opraw Skoff oraz pokazaliśmy kilka przykładów ich zostawania i aranżacji.

W filmie zostały przedstawione oprawy z serii tango, rueda i salsa – zarówno montowane do puszki fi 50, fi 60 jak i przyklejane (stick)

Oświetlenie ledowe coraz częściej oświetlają schody, korytarze, kuchnie i łazienki naszych domów. Już dzisiaj postaw na nowoczesność i maksymalną oszczędność energii!

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

six − three =