Ospel – seria osprzętu SONATA

Ospel wprowadził do swojej oferty nowe produkty z serii SONATA. Całość osprzętu dostępna jest w szerokiej gamie kolorów: białym, czarnym i ecru dzięki czemu można dostosować je do każdego pomieszczenia.

Seria składa się z łączników podświetleniem i bez, łącznika hotelowego, czujnika ruchu, regulatora temperatury, ściemniaczy: przyciskowo – obrotowego i sterowanego pilotem lub dotykiem, gniazd wtyczkowych z uziemieniem i bez, gniazd antenowych, głośnikowych, telefonicznych komputerowych, ramek wielokolorowych uniwersalnych – umożliwiających montaż produktów zarówno w wersji pionowej jak i poziomej.

Sonta

Produkty z serii Sonata sprzedawane są bez ramki zewnętrznej o czym należy pamiętać podczas składania zamówienia. Producent wprowadził specjalne oznaczenia swoich produktów aby ułatwić klientom dobór odpowiednich elementów.

  • kolor biały – należy dopisać cyfrę 00
  • kolor czarny – należy dopisać cyfrę 33
  • kolor ecru – należy dopisać cyfrę 27

Dodatkowo do powyżej podanych kolorów produktów serii Sonata można nabyć ramki w kolorach: białe szkło, czarne szkło, drewno, aluminium oraz kamień.

Seria Sonata została zaprojektowana dla bardziej wymagającego klienta . Klienta, który nie patrzy na osprzęt jedynie przez pryzmat jego funkcjonalności, ale dostrzega w nim element zdobniczy, ozdobę ścianę, dopełnienie wyglądu wnętrza, klienta dla którego idealnie dopasowane elementy wnętrza stanowią istotny element.

Seria SONATA dostępna jest już w naszym sklepie!

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

five × two =